Pořádná KASA toho dokáže mnohem víc.

Anebo, když není KASA jako kasa.

nahlad kasy1

Prioritou dnešní doby je rychlost, a to ve všech ohledech. Zákazníci chtějí mít rychle nakoupené produkty, zboží. A prodejci systém, který jim umožní co nejrychlejší technické zpracování objednávky přes vyskladnění, párování, aktualizaci skladu až po samotný prodej.

 

Zároveň obchodníci hledají takový systém, který je kromě rychlosti a efektivity i jednoduchý na ovládání, intuitivní, a na který není třeba neustálé proškolování nových pracovníků, či brigádníků v letní sezóně. Systém, který jim umožní zpracování nejen samotného prodeje, ale i případné reklamace rychle a efektivně bez dodatečných nákladů na administraci, či dlouhé čekání zákazníka v řadě.

Vyzkoušejte naši AN kasa

Kasa je komplexní nástroj na komunikaci se zákazníkem, obchodními partnery či zaměstnanci a způsob, jak řídit maloobchodní prodejní místa v 21. století. Mezi její hlavní výhody patří:

  • Intuitivní ovládání
  • Flexibilita
  • Reporting
  • Moderní design
  • Komunikace

Kromě toho, s naším programem AN KASA můžete fungovat i v offline nebo online režimu, a tak nepřijdete o žádnou evidenci.

 

Rychlý prodej s AN KASOU

Pokud to zákazník vyžaduje, rychle upravíte cenu, množství nebo stornujete položky. Vytvořte zákaznický systém a umožníte nakupujícím prostřednictvím karty, přes věrnostní systémy a cenové hladiny získávat slevy a výhody.

 

Akce a slevy, kdykoliv si usmyslíte

Díky integrovanému modulu přímo v AN KASA je umožněno vytváření cenových akcí jako např. 2+1, slevy na nákup, uplatnění kupónů a dárkových poukázek. Využívání slevových karet, systém splátkových společnosti, nebo kombinace je samozřejmostí.

 

Mějte všechno pod kontrolou

AN KASA kontroluje prodavače, jejich práci, efektivitu a umožňuje jejich změnu v průběhu samotného prodeje. Vyhodnocuje kompletní historii všech prodejů podle potřeby. Spolupracuje s odměňovacím systémem, eviduje tržby pro prodavače, pokladníky a vy tak můžete jednoduše stanovit odměny.

 

Informace na 1 KLIK

Díky připojení AN KASA k internetu máte možnost vyhodnocovat prodej a získávat další informace o prodeji celé sítě maloobchodních prodejen. Vytvoříte si tzv. „Masky“ a jednoduše získávejte informace na 1 KLIK.

 

Podpora elektronické evidence tržeb v CZ

Hodně z Vás už má povinnost a funguje s EET, pokud však máte povinnost používat EET odloženou, je dobré vědět, že ANS je připravená ke zpracování dokladů a napojení EET. Pokud Vás daná povinnost čeká, napište nám do An systém a my Vám pomůžeme s přechodem.

 

Non-stop podpora

Tak jako vy i my pracujeme neustále. Víme, že není nic horšího, než technický problém. Proto jsme vytvořili Non-stop podporu, která je k dispozici kdykoliv vznikne problém.

 

Pokud jste se našli v některém z výše jmenovaných možností využití nebo byste o něm rádi věděli více, napište nám a my vám rádi ukážeme, jak vám může An systems pomoct se vyvíjet nebo zefektivnit vaše procesy.

“V případě otázek, nás kontaktujte. Rádi Vám pomůžeme.”