Reporty, čísla a statistiky

Vy ještě budujete firmu jen tak?

iMac_sklad_ucto

Dnešní podnikání se už bez reportů a analýz neobejde. Management i majitelé při svém rozhodování nemohou udělat fundované rozhodnutí, pokud nemají k dispozici důkladné a přesné výsledky z předchozí činnosti a aktivity firmy.

Systém ANS umožňuje sběr dat na každé úrovni. Je důležité si však definovat sledované parametry na začátku, aby později byly k dispozici do reportů a hlášení. Pozdější sbírání a doplňování dat, či celých souborů je časově i pracně náročné a vyžaduje spoustu manuální práce ze strany uživatelů při jejich párování na již existující data.

Přínosem zpracování dostatečného množství dat je možnost připravit reporty a analýzy, které přinesou společnosti potřebnou výhodu nejen před konkurencí, ale i lepší ekonomické výsledky. Hloubkové analýzy je možné vytvářet přímo v programu ANS. Je možné je ale i exportovat a zpracovávat v jiných programech, se kterými jsou naši zákazníci zvyklí pracovat. Námi standardně poskytované statistiky a analýzy vám zajistí aktuální informace o stavu vaší společnosti a směru, kterým se ubírá. V případě potřeby speciálních reportů je ANS otevřené a připravené poskytnout plně upravené statistiky podle předem navržených parametrů.

Co získáte správným využitím reportů:

Rychlý přehled

Díky programu ANS máte vždy přehled o aktuálních prodejích na všech místech. Ať už máte dva nebo desítky obchodů, vždy aktuální informace o dění v nich získáte za pár kliků.

Report produktů

Zjistěte, co se prodává, kdy se to prodává, proč se to prodává a buďte připraveni lépe než konkurence. Správné nastavení limitů a rezerv na skladě může znamenat rozdíl mezi úspěchem nebo neúspěchem v očích zákazníků. Ať už prodáváte stejné produkty nebo sezónní zboží, vědět jak si naplánovat zásoby je pro úspěch klíčové, stejně jako rozpoznat preference svých zákazníků, jejich oblíbené barvy pro danou sezónu nebo i celé období sezóny. Sledujte detailní reporty podle značek, druhů zboží, velikostí či skupin zboží a souvztažnost mezi jednotlivými variantami.

Report zaměstnanců

Motivujete zaměstnance k prodeji. Zjistěte, kteří umí prodávat a vytvořte systém pro jejich odměňování. Ať už provozujete maloobchod, výrobu nebo poskytujete zákazníkům služby, s ANS máte k dispozici silný nástroj pro analýzu výkonnosti a motivaci vašich zaměstnanců. Hledejte slabá místa ve výrobě, zjistěte efektivnost pracovníků, výkonnost a rezervy, které máte v systému.

Export reportů

Potřebujete si detailně rozebrat měsíční prodeje, výkonnost jednotlivých prodejen produktů nebo obchodních skupin? Každou analýzu v programu ANS si můžete vyexportovat do Excelu, kde si ji můžete podrobněji rozebrat, nebo použít pro prezentaci.

Nevidíte nebo jste nenašli v našem systému report, který vaše podnikáni posune? V ANS Vám na základě vašeho požadavku připravíme report podle potřeby. Neváhejte nás proto kontaktovat, rádi Vám pomůžeme s reporty pro úspěšné podnikání.